Księga gości

 

 
 
 
 
 
 
 
7 wpisów.
Mariola napisał/a 29 października, 2018 o 17:08
Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Doktor Bartuzi.Co prawda nie jestem stałą pacjentką,ale po jednej wizycie oraz przeprowadzonym badaniu kontrolnym,które wymagało dalszego leczenia,mogę śmiało powiedzieć ze taką Doktor jak Pani Bartuzi trzeba z przysłowiową świecą szukać.Pani Doktor jest osobą od której serdeczność wręcz bije juz na samo dzień dobry,do tego bardzo profesjonalna i bardzo zaangażowana w to co robi.Pani Doktor,dziękuje bardzo za poświęcony mi swój cenny czas(odpisując mi na każdego mojego e-maila z zapytaniami).A wszystkim innym życzę aby na swojej drodze spotkali taką sympatyczną i oddaną swojej pracy,Osobę,jaką jest Pani Doktor Aleksandra Bartuzi 🙂
Monika napisał/a 17 listopada, 2015 o 11:22
Każdej "przyszłej mamie" życzę by na swojej drodze spotkała właśnie takie lekarza jak Doktor Bartuzi. Przesympatyczna, bardzo rzeczowa, dokładna i profesjonalna. Swoje ciąże konsultowałam z kilkoma znanymi, utytułowanymi profesorami - autorytetami w swojej dziedzinie jednak to zawsze diagnozy Pani Doktor były tymi właściwymi, trafnymi. Za okazane serce bardzo dziękuję. Polecam serdecznie :))))))
Asia napisał/a 23 października, 2015 o 10:06
Zdecydowanie polecam Panią doktor. Miła, wszystko dokładnie omówi, wizyta nie trwav5 minut jak w niektórych innych gabinetach.
Karolina napisał/a 20 października, 2015 o 21:10
Pani doktor ma niezwykłe podejście do pacjenta. Stwarza nie krępującą atmosferę. Na każde pytanie udziela wyczerpującej, profesjonalnej odpowiedzi. Jestem bardzo mile zaskoczona i serdecznie wszystkim polecam.
Sylwia napisał/a 5 marca, 2015 o 20:40
Profesjonalizm, świetna atmosfera panująca w gabinecie. Bardzo polecam!!!
Ola napisał/a 28 grudnia, 2014 o 15:59
Pani doktor jest osobą niezwykle ciepłą, sympatyczną i typem lekarza, któremu "jeszcze się chce". Młoda, profesjonalna. Znalazła czas w niedzielę, po świętach, na moją prośbę. Nic dodać, nic ująć. Wizyta trwała długo, pani doktor dokładnie przeprowadziła wywiad, dopytywała i długo badała USG. Polecam!
Paulina K napisał/a 28 października, 2014 o 20:06
Bardzo polecam!